הוסף למועדפים | שלח לחבר

אטרקציות - אטרקציות בצפון - אטרקציות במרכז- קופונים

אטרקציות קופונים והטבות
 
מצנחי רחיפה
תחום התיירות בישראל הולך ומשתכלל בשנים האחרונות. בנוסף לכל האטרקציות הקלאסיות שעמדו במרוצת השנים לרשות התיירים והנופשים בארץ, הולכות ונוספות, ככל שעוברות השנים, אטרקציות חדשות, מרגשות ויוצאות דופן, שיכולות להפוך את החופשה בארץ למרגשת, מרתקת ומלהיבה פי כמה. מצנחי רחיפה, כספורט לגיטימי, הופיעו בארץ לפני יותר מעשור, אך נדמה שבשנים האחרונות הם זוכים למקום של כבוד אצל שוחרי האתגרים והמטיילים הנועזים בארץ.
 
מצנחי רחיפה הם אטרקציה המושתתת על כלי טייס אישיים שטסים ודואים באמצעות משב הרוח והפעלת כוחו ותנועות גופו של הטייס. בניגוד למצנחים סטנדרטים, שמטרתם לבלום את נפילת הצנחן ולרכך את המפגש שלו עם הקרקע, תכליתם של מצנחי רחיפה היא דאייה באוויר. מצנחי רחיפה יהיו מורכבים לרוב מ-3 חלקים מרכזיים: חופה, רתמה ומיתרים, והטייס מתחבר לחופה באמצעות הירתמות ברגליו ובחזהו. ספורט מצנחי רחיפה נחשב לספורט אתגרי (אקסטרים!), בשל הסכנה הכרוכה בו והמיומנות הרבה שנדרשת מן הטייס.
 
בדומה לסנפלינג, צניחה חופשית או צלילה למעמקים - ספורט מצנחי רחיפה הינו ספורט המביא להאצת הפרשת האדרנלין בגוף הספורטאי, ואנשי המקצוע המתמחים בו מעידים לא פעם על התמכרות ואובססיה אמיתית לדבר. אך באותה מידה שבה ספורט מצנחי רחיפה עשוי להיות כייפי ומאתגר - מדובר בספורט שנדרש אימון רב ומיומנות לא מבוטלת כדי לקחת בו חלק. משום סכנת החיים הנשקפת לאלו אשר ישתתפו בספורט מצנחי רחיפה בלי לעבור הכשרה מתאימה, נדרשים המבקשים ללמוד את התחום לעבור מספר לא מבוטל של קורסים מקדימים, בהם הם רוכשים את המיומנות המורכבת הנדרשת לצורך עיסוק בספורט ולומדים על עזרי הבטיחות ההכרחיים.
 
ברצועת מישור חוף הים התיכון תוכלו לפגוש במספר בתי ספר ומועדונים שבמסגרתם ניתן ללמוד ולהתמחות בתפעול מצנחי רחיפה. בישראל פועלים מספר מועדוני מצנחי רחיפה, אשר מונים כמה עשרות עד מאות חברים, והתופעה, שהייתה בחיתוליה לפני כעשור, הולכת ותופסת תאוצה ככל שחולפות השנים. אם גם אתם מבקשים לקחת חלק באותה אטרקציה עוצרת נשימה שמציע הספורט האתגרי היוצא מן הכלל שבאמצעותו תוכלו לרחף, ממש כמו ציפורים חופשיות, בין שמים לארץ - מצנחי רחיפה הם הספורט האתגרי שאתם מחפשים! אחרי שורה קצרה של קורסים שילמדו אתכם את רזי הספורט הזה, תהיו זכאים לרישיון תעופה ותוכלו לרחף בכוחות עצמכם באמצעות מצנחי רחיפה בין שמים לארץ.
 
על פניו מדובר בספורט יקר מעט, שכן כדי לרכוש מצנחי רחיפה משל עצמכם תצטרכו להשקיע כמה אלפי שקלים; אך אין זו מכשלה שלא ניתן להתגבר עליה. מועדוני הרחיפה בישראל מאפשרים גם לגולשים חסרי ציוד לשכור מצנחי רחיפה, זאת כמובן בתנאי שיש ברשותכם רישיון רחיפה מוסמך; ומכאן סלולה בפניכם הדרך להגשמת החלום של דאייה חופשית וחסרת עכבות בשמי הארץ. אז למה אתם ממתינים?
               

שחף מצנחי רחיפה
חוויית אקסטרים בלתי נשכחת לכל המשפחה
קופון לאתר צור קשר
                 
מסלולי טיול מומלצים>>
אטרקציות

אטרקציות בצפון - אטרקציות בכנרת - אטרקציות בגולן - אטרקציות בגליל עליון

אטרציות במרכז
אטרקציות בדרום
אטרקציות בחיפה וחוף הכרמל
אטרקציות בירושלים
אטרקציות בים המלח
אטרקציות בתל אביב ומישור החוף
אטרקציות בנגב
אטרקציות באילת
אטרקציות בערבה
מאמרים
אגמון החולה – אדם, טבע וציפורים נודדות
מיני ישראל – חוויה ישראלית גדולה קטנה
צוק מנרה – למה ? גובה!
ראש הנקרה הקסם הכחול של ישראל
קייקי כפר בלום ובית הילל
חמת גדר – אתר המרחצאות התרמו מינרלים של הצפון
גן גורו ניר דוד
חוות רמות. אורי פלג איש הסוסים
קטיף עצמי שעל. קטיף עצמי טוב לבריאות
צימרים מאמרים
צימרים עם בריכה