הוסף למועדפים | שלח לחבר

אטרקציות - אטרקציות בצפון - אטרקציות במרכז- קופונים

אטרקציות קופונים והטבות

מיני ישראל – חוויה ישראלית גדולה קטנה

"ארצנו הקטנטונת, עוד לא תמו כל פלאייך", אומר השיר ולא יודע עד כמה הוא צודק...
ברוכים הבאים לארץ אחת קטנה בגודל וענקית בחזון ובמעשה. ברוכים הבאים לאתר "מיני ישראל", שמציג את הארץ היפה שלנו, את ישראל היפה תרתי משמע על יישוביה ואתריה ועל אנשיה המיוחדים והססגוניים שעושים אותה למה שהיא.
מיני ישראל ממוקם בלב ליבו של עמק איילון, בסמיכות לכביש מספר אחת המוביל אל הבירה, לאתר השריון ולמנזר לטרון, משקיף אל הרי יהודה, אל באב אל וואד ואל העמק שבו צפון סיפורו של עם אחד קטן ( וג'ינג'י ) שניצח בתחבולות עם ענק ( 6 אמות ) ועשה לו "בית ספר"...
אולי כאן מקופל החזון להקמת פארק מיני ישראל. זה מתחיל בקטן ותראו כמה שזה גדול.
הפארק שנפתח לקהל הרחב בחודש נובמבר 2002 ונחנך ברוב עם ע"י נשיא המדינה באפריל 2003 , מעוצב בצורת מגן דוד, המסומן הן על המפה והן בשטח, בשביל רחב ידיים בצבעי אדום חמרה, ומחולק לשישה מתחמים מרכזיים:
1 . ירושלים
2. תל אביב
3. חיפה
4. דרום הארץ
5. מרכז הארץ
6. צפון הארץ
כל אחד מ – 385 המודלים שבפארק נבנו בחישובים מתימטיים ומעניקים הרגשה טבעית ואותנטית של טיול בארץ: החרון ורכסי הגולן משקיפים אל מימיה התכולים של הכנרת, מרום הכרמל משקיף אל העיר חיפה, הגנים הבאהיים והנמל, בכניסה לעיר העתיקה בירושלים נמצא הכותל המערבי, וממבצר המצדה נשקפים ים המלח, הרי אדום וממלכת ירדן.
בכל רחבי הפארק מצוינים בדיוק של אחד לאחד אתרים מרכזיים, מקומות ססגוניים, דמויות מפתח וסצנות המתארות את ההווי, התרבות וההתרחשויות בארץ.
באתרים מוצבות כאלף דמויות מתוך כמאה אבות טיפוס שעיצבו אמני הפארק,
כ – 1000 מכוניות, משאיות ואוטובוסים, 50 כלי שיט, 3 רכבות , ו -1000 מטר מסילות ברזל. העצים והצמחים המיניאטוריים הנטועים בפארק מייצגים נאמנה את העצים והשיחים של ארץ ישראל: זית, ברוש, רימון, חרוב, אלון תבור, תמר, אורן, לבנדר, רוזמרין ועוד.
אתם מוזמנים לצלול להוויה הישראלית , לחיי היומיום ולאירועים שעיצבו את ישראל לאורך שנות קיומה ולפגוש בדמויות מיוחדות כמו רב נגד טאיטו, הרס"ר המיתולוגי של בית הספר לקצינים, ראשי ממשלה, שחקני כדורגל והאנשים המאכלסים את הרחוב הישראלי על מורכבותו ויופיו.
ייחודיותו של פארק מיני ישראל הוא במגוון התוכניות החינוכיות והערכיות שקיימות בו.
המבקר בפארק, בין אם במסגרת פרטית, חינוכית או ארגונית יכול לבחור לעצמו את "השביל הישראלי" שבו יפסע, שביל בו מקופלים נושאים נבחרים כמו ציונות, התיישבות, גבורה ומורשת קרב, או תרבות, ספורט, חקלאות ומדע.
הפארק פותח את זרועותיו ואת שעריו לכולם, החל מילדי הגנים, דרך בית הספר היסודי והתיכון, ועד לצבא ולאקדמיה ומניח לכל אחד לפתח את "הסיפור הישראלי שלו", תוך עידוד להעצמה אישית, להזדהות עם דמויות וערכים ולחיזוק הקשר לעם ולארץ.
בפארק מיני ישראל 7 מתחמי מזון הכוללים מסעדה בשרית, אספרסו בר איכותי, קיוסקים וביתני מזון מהיר וטעים. ( האוכל בפארק מוגש בגודל הרגיל... )
עוד בפארק מיני ישראל מגוון אטרקציות והפעלות לילדים בסופי שבוע,
סדנאות יצירה ומתקני משחק מרתקים. במתחם האירועים מתקיימים אירועי יוקרה: בר \ בת מצווה, חתונות, כנסי חברות ואירועי השקה. כל אירוע מותאם ומופק במיוחד עבור המזמין,, על מנת שתוכלו לחגוג בגדול ב... מיני ישראל...
אז אם אתם מתגעגעים לארץ ישראל הקטנה ורוצים לחרוש אותה ברגל,

אתם מוזמנים לביקור במיני ישראל

קופון הנחה למיני ישראל

מסלולי טיול מומלצים>>
אטרקציות

אטרקציות בצפון - אטרקציות בכנרת - אטרקציות בגולן - אטרקציות בגליל עליון

אטרציות במרכז
אטרקציות בדרום
אטרקציות בחיפה וחוף הכרמל
אטרקציות בירושלים
אטרקציות בים המלח
אטרקציות בתל אביב ומישור החוף
אטרקציות בנגב
אטרקציות באילת
אטרקציות בערבה
מאמרים
אגמון החולה – אדם, טבע וציפורים נודדות
מיני ישראל – חוויה ישראלית גדולה קטנה
צוק מנרה – למה ? גובה!
ראש הנקרה הקסם הכחול של ישראל
קייקי כפר בלום ובית הילל
חמת גדר – אתר המרחצאות התרמו מינרלים של הצפון
גן גורו ניר דוד
חוות רמות. אורי פלג איש הסוסים
קטיף עצמי שעל. קטיף עצמי טוב לבריאות
צימרים מאמרים
צימרים עם בריכה