הוסף למועדפים | שלח לחבר

אטרקציות - אטרקציות בצפון - אטרקציות במרכז- קופונים

אטרקציות קופונים והטבות
 
אטרקציות בצפון

צפון הארץ משמש, מזה שנים, כאחד ממוקדי התיירות בישראל עבור תיירים זרים ומטיילים ישראלים. צפון הארץ זכה למעמד זה הודות לאקלים הנעים, לאווירה הקסומה ולאתרי הטבע והאטרקציות הרבות הנמצאות בכל רחבי הצפון. למרות שרובנו סבורים כי אנו מכירים כל אטרקציה המוצעת בצפון, מסתבר שישנן אטרקציות בצפון מכל הסוגים והתחומים, שחלק ניכר מה אינו מוכר לציבור הרחב. במאמר זה נסקור אטרקציות בצפון שהינן אטרקטיביות לאוכלוסיות נרחבות ואינן מוכרות בהכרח לציבור הרחב.

ספורט מוטורי ואופניים
תחום הספורט המוטורי, אשר הגיע לישראל בשנים האחרונות, מקבל תנופה משמעותית במיוחד באזור הצפון. תחום זה כולל טיולי טרקטורונים, טיולי באגי וטיולי ג'יפים. ישנן אטרקציות בצפון המשלבות סוגים רבים של ספורט מוטורי המציעים נהיגה עצמית או נסיעה בליווי נהג מקצועי. אטרקציות בצפון המשלבות אלמנטים של ספורט מוטורי תאפשרנה לכם ליהנות משילוב של חווית החיבור לשטח ולנופים הקסומים של הצפון, תוך חוויית אקסטרים מלאת אדרנלין. אם אתם חפצים בחוויית האדרנלין ללא טרטור המנוע, אתם מוזמנים ליהנות ממגוון של אטרקציות בצפון המציעות טיולי אופניים בטבע. טרנד (ויש אומרים אף חיידק...) האופניים לא פסח על הצפון. במקומות רבים ברחבי הצפון תוכלו להשכיר אופניים או לצאת לטיולי אופניים מאורגנים ומודרכים.

ספורט ימי – נהרות ואגמים
הצפון הוא ארץ פלגי המים של ישראל. מנחל דן ונחלי הגולן בצפון ועד ימת הכינרת, תוכלו למצוא אטרקציות בצפון המשלבות אלמנטים של ספורט ימי והפעלות מים, מלבד אלו המוכרים לכם עד כה. תוכלו לבחור כמובן ממגוון מפעילי קיאקים לאורך נהר הירדן. אם אתם מחפשים אטרקציה רגועה יותר המשלבת מים, אתם מוזמנים לשכור סירת פדאלים או משוטים בכנרת או אף באגם המונפורט, אשר צמוד למעלות. בנוסף, תוכלו להשתכשך בפארקי המים השוכנים בשני צדדי הכינרת. בנוסף, תוכלו למצוא מגוון רחב של אטרקציות ימיות בכינרת – סקי מים, שייט בסירות מנוע ועוד.

ספא
אם אתם נמנים על האנשים אשר אינם מחפשים אטרקציה מלאת אדרנלין ואקסטרים, תוכלו ליהנות ממגוון אטרקציות בצפון המציעות מגוון אפשרויות של ספא וטיפולים טבעיים. הצפון מהווה את אחד האזורים המרכזיים בישראל בכל הנוגע לטיפולי ספא וטיפולים הוליסטיים שונים, הרבה הודות לעובדה כי נופשים הבאים לצפון מחפשים אטרקציות בצפון אשר תעזורנה להם להירגע ולהבריא מחיי השגרה העמוסים והלחוצים באזור המרכז. למרות שטיפולי ספא והומיאופתיה נודעים לרוב כטיפולים יקרים, תתפלאו לשמוע כי ישנן אטרקציות בצפון אשר במסגרתן מוצעים טיפולי ספא והומיאופתיה במחירים השווים לכל נפש.

אלו הם רק רעיונות ספורים של אטרקציות בצפון, שייתכן שלא היו מוכרות לכם. הצפון טומן בחובו עוד אטרקציות חדשות רבות. על מנת לקבל מידע נוסף אודות אטרקציות בצפון אשר תתאמנה לטעמכם אתם מוזמנים לדפדף באתר קופונופש וליהנות ממגוון רחב של אטרקציות חדשות ומרגשות בנופש הבא שלכם.


גן גורו
פארק אוסטרלי לא נורמאלי אטרקציה לכל המשפחה‎?
קופון לאתר צור קשר
 

מרכבות הירדן
טיולי סוסים במרכבות
,הנאה לכל המשפחה
‎?
קופון לאתר צור קשר
 

לונה גרנד חיפה
פארק שעשועים ענק וממוזג לבילוי מושלם בחורף ובקיץ!!
קופון לאתר צור קשר
 

הסדנה לטקסטיל
החוויה הכי יצירתית, מקורית וייחודית של עמק הירדן.
קופון לאתר צור קשר
 

סקיי טרק
טיסה בכדור פורח בשמי הארץ חוויה מיוחדת
קופון לאתר צור קשר
                 
           

מתוקאיה
מותק של מקום
קופון לאתר צור קשר
 

יער האיילים
מקום קסום לכל המשפחה
קופון לאתר צור קשר
מסלולי טיול מומלצים>>
אטרקציות

אטרקציות בצפון - אטרקציות בכנרת - אטרקציות בגולן - אטרקציות בגליל עליון

אטרציות במרכז
אטרקציות בדרום
אטרקציות בחיפה וחוף הכרמל
אטרקציות בירושלים
אטרקציות בים המלח
אטרקציות בתל אביב ומישור החוף
אטרקציות בנגב
אטרקציות באילת
אטרקציות בערבה
מאמרים
אגמון החולה – אדם, טבע וציפורים נודדות
מיני ישראל – חוויה ישראלית גדולה קטנה
צוק מנרה – למה ? גובה!
ראש הנקרה הקסם הכחול של ישראל
קייקי כפר בלום ובית הילל
חמת גדר – אתר המרחצאות התרמו מינרלים של הצפון
גן גורו ניר דוד
חוות רמות. אורי פלג איש הסוסים
קטיף עצמי שעל. קטיף עצמי טוב לבריאות
צימרים מאמרים
צימרים עם בריכה